>

نمونه کارهای اجرا شده در آپولون

تعمیر و بازسازی ویلا

بازسازی ویلا کاری زمان‌بر و نتیجه یک برنامه‌ریزی کارشناسانه است. بازسازی برای افرادی که به چالش و ساختمان زیبا علاقه دارند، کار جذابی است و زمانی که به‌درستی انجام شود، نتیجه‌ای ایده‌آل به دست خواهد آمد. به‌خصوص اگر قصد داشته باشید که پس از اتمام کار در همان خانه زندگی کنید!

تعمیر و بازسازی ویلا یکی از اقدامات اساسی است که پس از خرید ویلاهای قدیمی انجام می‌شود. گاهی مالکان ویلا چند سال پس از خرید ویلا اقدام به بازسازی و تعمیرات انواع تاسیسات موجود در ساختمان می‌کنند. این امر موجب می‌شود که بتوان از تاسیسات و تجهیزات ویلا به صورت بهینه استفاه کرد. تعمیر و بازسازی به روش‌های مختلفی قابل انجام است که در مورد انواع ویلا ممکن است متفاوت باشد. هزینه تعمیرات ونگهداری ویلا با توجه به عوامل مختلفی تععیین می‌شود. سال ساخت ویلا یکی از مهم‌ترین عناصری است که موجب می‌شود نیاز به بازسازی و تعمیرات ویلا ضرورت پیدا کند. 

                                                                        شما می توانید برای انجام بازسازی و طراحی ویلای خود با تیم آپولون در تماس باشید.
                                                                                                                  ۰۹۱۲۰۵۶۰۰۴۹
                                                                                                                 ۰۹۱۲۷۵۲۷۴۵۵
94
طراحی و برنامه ریزی
84
تعمیر و بازسازی
90
استراتژی مالی

برای بازسازی و تعمیر ویلا و ساختمان خود تنها کافیست با ما در تماس باشید.

                                                                               ۰۹۱۲۰۵۶۰۰۴۹

مراحل بازسازی و تعمیر ویلا

۱. برآورد هزینه بازسازی ویلا

قبل از شروع بازسازی ویلا، شما باید هزینه‌های بازسازی را به‌طور کامل بررسی کنید تا ببینید که پروژه از نظر مالی مقرون‌به‌صرفه است یا خیر.

در این راستا به اطراف خانه نگاه کرده و کارهایی که می‌خواهید انجام دهید را به‌درستی ارزیابی کنید تا بتوانید اطلاعات مالی دقیقی را به‌دست آورید. فراموش نکنید که در این روند شما باید نسبت به این‌که چه کاری می‌توانید انجام دهید و چه زمانی می‌توانید انجام دهید، واقع‌بین باشید.

اگر ساختمان در وضعیت قابل‌سکونت نیست، اولویت اول شما باید ایجاد ایمنی و تعمیر سیستم آب‌رسانی و گرمایش باشد تا بتوانید به آنجا نقل‌مکان کنید؛ به‌خصوص اگر در حین انجام کار، برای زندگی در جای دیگری هزینه می‌کنید.

۲. قبل از شروع، محدودیت‌های بازسازی ویلا را بررسی کنید

هنگامی که برنامه‌های خود را تهیه کردید، باید مشخص کنید که کدام جنبه از نوسازی و بازسازی ویلای قدیمی شما به مجوزهای قانونی نیاز دارد.

اگر قصد شروع فوری کار را دارید؛ ابتدا با مقامات محلی مشورت کنید و پروژه‌هایی را که به عنوان توسعه مجاز طبقه‌بندی می‌شوند (مانند تغییر فضای گاراژ یا سقف موجود) را به انجام برسانید.

۳. زمان طراحی دکوراسیون ویلا فرا رسیده است

این‌که وقت خود را برای تکمیل طراحی صرف کرده و از برآورده شدن نیازهایتان در نتیجه نهایی اطمینان حاصل کنید، ارزش زمان شما را دارد.

در مورد محل قرارگیری اتاق‌ها به دقت فکر کنید. روی نور طبیعی تمرکز کنید؛ چراکه نور این قدرت را دارد که هر فضایی را متحول کند و زیبایی آن را بالاتر ببرد. به این منظور بیشتر تمرکز خود را در موقعیت‌هایی بگذراید که نور در آن‌ها وجود داشته باشد.

نوسازی یا بازسازی، به فرایند بهبود ساختاری شکسته، آسیب دیده یا منسوخ شده گفته می ‌شود. عملیات بازسازی اغلب در دو فاز تجاری یا مسکونی انجام می ‌شود. در فرایندهای اجتماعی، گاهی بازسازی، به نوآوری یا خلق اثری نو می ‌انجامد، که به عنوان مثال، گاهی بازسازی یک جامعه، به تقویت و در نهایت احیاء آن جامعه ختم می‌شود.

برنامه ریزی و استراتژی تجاری

هنگام بازسازی ویلا، شاید بدتان نیاید که از سبک فعلی عبور کنید و سبک جدیدی را برای نمای داخلی و خارجی ویلای خود برگزینید. دو سبک کلاسیک و مدرن، جزو پر طرفدارترین سبک های بازسازی باغ ویلا هستند که می توانید از بین این دو، یکی را انتخاب کنید. البته سبک دیگری نیز وجود دارد که به آن سبک تلفیقی می گویند و ترکیبی از دو سبک مدرن و کلاسیک می باشند و المان های مختلفی را از این دو ایده به ارث می برد.

اما در مورد بازسازی به سبک کلاسیک بحث متفاوت است. مزیت استفاده از این سبک این است که می توانید عیوب ظاهری و نواقص احتمالی را به وسیله گچ کاری یا کاغذ دیواری بپوشانید و شمایل ظاهری آن را به طور کلی تغییر دهید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان!